Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Wiśniowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

210 000 zł2 400 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna/24 ary/widokowa/wiśniowa. Agencja Nieruchomości Optima poleca piękną , płaską działkę rolną w miejscowości Wiśniowa. Nieruchomość położona jest w cichej, mało.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka rolna/1400m2/wiśniowa. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Wiśniowa (powiat Myślenice). Działka 1400m2, położona w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł98,96 m² 7 467,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni 99 m , znajdujący się w miejscowości Wiśniowa (15 min do Rzeszowa). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 402 m² 160,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka, która w mpzp przeznaczona jest pod budynki mieszkalne jednorodzinne. Powierzchnia 14,02 ar co daje dużą swobodę w zagospodarowaniu jej terenu. Media w drodze - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

79 000 zł940 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnie działek: 1) 9,40 ara (w całości ogrodzona) 2) 8,90 ara 3) 8,46 ara Każda z działek posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny Media i dojazd: prąd: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiśniowa,podkarpackie

999 000 zł18 506 m² 53,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1,85 ha, w Wiśniowej, w gminie Iwierzyce.W skład nieruchomości wchodzą:*.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami : treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż przytulny, w pełni wyremontowany dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wiśniowa, na dużej działce o powierzchni aż 4300 m . To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Dom z przyszłością - niskie rachunki, spokój i przestrzeń Wiśniowa to miejscowość, o której marzy coraz więcej osób zmęczonych miejskim zgiełkiem. Pięć minut jazdy do Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiśniowa,podkarpackie

88 836 zł963 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne wolnostojące, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wiśniowej. Każda działka posiada wz. 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł450 m² 3 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujący ośrodek rehabilitacyjny zlokalizowany w miejscowości Wiśniowa. Obiekt przystosowany jest do prowadzenia szerokiego zakresu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 646 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku lasu? Szukasz spokojnego miejsca na inwestycję lub rekreację z dala od miejskiego zgiełku? Oto idealna okazja! Działka zlokalizowana jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 700 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wiśniowa - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4700 m , położona zaledwie 500 metrów od centrum miejscowości. Lokalizacja ta zapewnia przyszłym mieszkańcom szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wiśniowa,dolnośląskie

1 200 000 zł208,52 m² 5 754,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Powierzchnia całkowita domu to 208,52m2 , w tym pomieszczenia przynależne - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 488 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wiśniowa, w powiecie strzyżowskim (woj. podkarpackie). Wydane warunki zabudowy dla obu działek. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony na terenie gminy Wiśniowa - w doskonałej lokalizacji, zaledwie 40km na południe od Krakowa. Budynek po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki budowlane położone w miejscowości Wiśniowa. Działki położone są zaledwie 15 min samochodem od Myślenic, w malowniczej części wioski. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 311 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj lub zainwestuj w Wiśniowej! Działka 43,11 ara z budynkiem gospodarczym - funkcjonalna, pięknie położona i gotowa do zagospodarowania! Cena: 179 000 zł Uwaga! Taka okazja nie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

129 000 zł1 786 m² 72,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Lipnik, gmina Wiśniowa. Nieruchomości znajdują się w spokojnym, widokowym rejonie, z wygodnym dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiśniowa +2 km

180 000 zł998 m² 180,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana w Zasani, koło Myślenic. Nieruchomość idealna dla rodziny pod budowę domu wolnostojącego. Działka oferuje przestrzeń, która sprzyja budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiśniowa +5 km

205 000 zł2 185 m² 93,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

| na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiśniowa +5 km

470 000 zł2 157 m² 217,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Zasani - blisko natury i z dużym potencjałem. Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Zasań, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiśniowa +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 388 m²

3 pokoje | 100m2 | Wiśniowa Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 100m2, położony na ładnie zagospodarowanej działce ( lasy , sady) o powierzchni 63,88 ara. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

739 000 zł99 m² 7 467,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Mam przyjemność zaprezentować wolnostojący dom parterowy o powierzchni 98,96 m , położony w miejscowości Wiśniowa, na pięknej i ustawnej działce o powierzchni 9,72 ar. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiśniowa,podkarpackie

1 299 000 zł152 m² 8 557,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny zamieszkały od 2024r., położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

90 000 zł807 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 807 m, położoną w malowniczej miejscowości Wiśniowa. Z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

739 000 zł99 m² 7 467,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wiśniowa,dolnośląskie

1 800 000 zł209 m² 8 632,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Dodatkowo w sprzedaży bezpośrednio do domu są położone dwie działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

298 000 zł5 618 m² 53,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 56 ar - Iwierzyce Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 56 ar, położoną w miejscowości Iwierzyce. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

450 000 zł5 300 m² 84,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wiśniowa - województwo małopolskie, powiat myślenicki 40 km od Krakowa, ok. 10 km od Dobczyc letniskowy dom z bali położony na skraju miasteczka, pod lasem, na dużej zalesionej działce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiśniowa

Wiśniowa,dolnośląskie

695 000 zł129 m² 5 387,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

2 drewniane budynki mieszkalne na 12 arowej działce Wiśniowa, powiat strzyżowski, 10 km od centrum Strzyżowa 12 arowa równa działka, z wieloma krzewami i drzewami Dojazd bezpośredni drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

90 000 zł807 m² 112 zł/m²

 

 

 

Wiśniowa,małopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż wśród zieleni z ogromnym potencjałem w Wiśniowej obok Dobczyc i Krakowa. Świetna propozycja dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

298 000 zł5 600 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkową działkę z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu Wiśniowa, 56 ar. Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

359 000 zł9 742 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa